ایجاد زمینه توسعه فضای کسب و کار در گیلان

محمود خانزاده در مراسم تجلیل از مدیران شرکت‌کننده در نمایشگاه صنفی و صنعتی گیلان اظهار کرد: معرفی توانمندی‌ها و محصولات تولیدی در بخش صنعت و اصناف استان، برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شناخت نیازهای آنها از برنامه‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان است.

وی بر شناخت رقبا و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه‌های واحدهای تولیدی تأکید کرد و افزود: فرصت جذب سرمایه‌گذار و توسعه فعالیت واحدهای صنفی و صنعتی ارتباط با تامین‌کنندگان مواد خام و ارائه‌دهندگان خدمات صنعتی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان است.

سرپرست معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه شناخت شرایط کلی بازار و امکان برنامه‌ریزی براساس آن از برنامه‌های این سازمان است، تصریح کرد: تعامل با شرکت‌های همکار به منظور برون‌سپاری و امور پیمانکاری، به‌روزرسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای جدید صنعت و انجام مذاکرات بازرگانی و انعقاد قراردادهای همکاری از مهم‌ترین اهداف برگزاری نمایشگاه مذکور است.

خانزاده، گیلان را دارای توانایی‌های بسیار در بخش‌های مختلف صنفی و صنعتی خواند و بیان کرد: شناسانده توانمندی‌ها و ایجاد زمینه‌های توسعه کسب و کار وظیفه‌ای است که باید در راستای حمایت از تولید داخلی همواره مد نظر داشته باشیم.

به گزارش فارس، در آخرین روز از فعالیت چهار روزه نمایشگاه توانمندی‌های صنفی و صنعتی گیلان از واحدهای صنفی و صنعتی شرکت‌کننده در نمایشگاه قدردانی شد.

13 تا 18 بهمن‌ماه جاری نمایشگاه ارائه توانمندی‌های صنفی و صنعتی و توانمندی شهرک‌های صنعتی و اتاق بازرگانی گیلان با حضور 90 شرکت برتر صنفی و صنعتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در کیلومتر 5 جاده رشت ـ تهران دایر شد.